utorok 4. februára 2014

MY TOP BLOGGERS

Ahojte ! :)Dneska bol veľmi krásny deň , škoda že som ho prežila v škole a na doučovaní a nezostal mi čas na prechádzku .
Rozhodla som sa pre to dneska obetovať zvyšný čas pre Vás, a pripravila som si pre Vás článok o mojich obľúbených 10 bloggerov.Nečakajte žiadnych zahraničných , pretože ja sledujem len čechov a slovákov, pretože u nich je pravdepodobnejšie že daný produkt si kúpim alebo lepšie zoženiem.
Pome na to !
PS:Veľa z týchto ľudí má aj YT CHANNEL , tam ich sledujem na 100% tiež :D

10. PLUM FOOLERY
Karolínka má veľmi zaujímavé rozprávacie videá , vie sa nádherne maľovať , len škoda že už netočí videá , naposledy pred 2 mesiacmi. Na 10 mieste je pretože veľmi hu nesledujem ako tie nad ňou. Link na jej blog spustíte kliknutím na názov jej blogu, tak to bude aj pri ostatných.


9.Hanny Brokolice
Ďaľšia , pomerne mladá slečna nám ukazuje veci z jej šatníka, kozmetiky a veľa kvalitných recenzií.Má len YT Channel , a je celkom známa :) Mám hu rada pretože je veľmi milá , príde mi ako taká pohodačka :)

8.MsL3nik
Lenka je Slovenka a je to jediná baba ktorá od nás stojí za reč. Je veľmi krásna a sympatická , a má zmysel pre humor. Teraz má videá s daľším bloggerom Lukášom ktoré ma veľmi bavia :)

7.Svet podle LU
Lucka je už skúsená žena , je to vizážistka a asi najlepšie vie o čom hovorí ked niečo recenzuje. Je veľmi milá , všestranná a vtipná, má vždy strašne dlhé videá :D A je to smiešne , pretože vždy sa snaží ponáhlať a vždy mi to uberie niečo nad pol hodinu. Ale stojí to za to !


6.TerryMakeupTutorials
Terezka je veľmi šiková a má super tutorialy , podľa ktorých sa veľmi rada inšpirujem.Každý by si mal podľa mňa pozrieť jej videá :D


5.PetraLovelyHair
Super bloggerka, tiež veľmi všestranná . Vyhrala bloggerku roku , ani sa jej nečudujem , veľmi sa snaží mať videá často a tak isto aj rôzne témy s každého rožka troška.Je veľmi krásna a šikovná. Ale určite hu poznáte :D


4.LBHauteFashion
Lukáš že slovák , a na to že je chlap má naozaj obdivuhodné videá. Je to vizážista a je veľmi šikovný , môžete u neho nájsť rôzne tutorialy alebo kvalitné recenzie.Jeho videá sú asi najlepšie z celej česko-slovenskej bloggovej scény (obsahovo).


3.Petra Kopolovičová
Je to asi najväčšia maniačka na nákupy a jej zbierka my vyrazila dych :D ona má asi všetko ! Od nej sa vždy dozvedám novinky a najbližšie zľavy :D


2.Kejty004
Katka je mladá baba , a možno sa čudujete prečo je na dvojke.Neni veľmi známa , ale je proste na mňa veľmi zapôsobila a veľmi sa mi páči ako všetko recenzuje a je veľmi milá a priateľská. Podľa mňa by sa jej malo pridať trochu sledovanosti , pretože stojí za to :)


1.GetTheLouk
Lucku ani nemusím hádam komentovať.Vtipná,milá,objektívna a má naozaj talent robiť kvalitný blog. TOP TOP TOP u mňa najlepšia bloggerka . Len trošku viac videi by nezaškodilo <3 ( tak ja si predstavujem každy den :D )Dúfam , že sa vám môj zoznam páčil, a ak mi chcete niekoho dať do zreteľa, kľudne tak urobte :)

xx
-N

6 komentárov:

 1. Terry ani Kejty jsem neznala, děkuju za tip :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všechny kromě Terry znám :-) Dobrý výběr.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. A nechceš prosím tě odstranit to opisování číselného kódu? Je to hrozný.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hotovo, dakujem za upozornenie nevedela som ze aj ja to mam :)

   Odstrániť
 4. Pěkný článek :) díky tobě jsem poznala pár nových bloggerek takže děkuju :)

  OdpovedaťOdstrániť