pondelok 3. februára 2014

Nákupy a novinky január 2014

Ahojte !

Ešte dneska ked som tu taká aktívna (skôr mám čas :D ) som si pre vás pripravila tento maličký článok.
Prepáčte za tú kvalitu ale už je tma, snád pochopíte čo je na tých fotkách .. pritom foťák má sestra a nechce sa mi čakať na ňu :D


Tento mesiac som nakúpila iba dekoratívnu kozmetiku , ale možno o pár dní uvidíte aj telovú , pretože sa chystám zajtra do mesta :D
Takže začnem paletkou od Catrice , je super obsahuje lícenku ,rozjasňovač a zopár tieňov. Pigmentácia stredná , ale cena/kvalita sedí.
Riasy za 1 euro zo ZEEMAN obchodu som ešte neskúšala , ale chcela som ich :D
Ceruzka na oči Essence biela je super na zväčšenie oka, používam každý den.
Červená kontúrka tiež od Essence je super na vyplnenie pier, nosím pod červený rúž vždy !
Riasenky od Essence Get big lashes ,  trochu mi z modrej vypadávali riasy ale inak nemám problém , a stoja len 2,50.Zväčšia pohľad ale nieje to nejaká hitparáda v riasenkách.
NYC Make up som kupovala v Belgicku  nevydrží celý deň , pekne rozjasní. Je to ten LUMINIZER.
Catrice make - up ešte v starom obale som kúpila s maminou vo výpredajoch a obe sme sa potešili lebo je to náš obľúbený :D A ten je proste klasika, dúfam že tie v novom obale sú to isté. Pekne zjednotí pleť- čo som bola veľmi prekvapená !
Catrice concealer paletka - klasické korektory , ktoré nesmú chýbať v každodennom líčení. Kryjú prirodzene ale nieje to žiadna hitparáda, ale zatiaľ najlepšie čo som mala. Páči sa mi že v jednej paletke sú všetky naraz. Plánujem kúpiť od Dermacolu to v tej tube :D ale až ked miniem toto.
Ruž od MISS SPORTY-Sweet berry - krásny voňavý rúž, pigmentácia je super a aj výdrž  ! Na to aké sú lacné som bola veľmi milo prekvapená. Ked budem mať k dispozícií foťák odfotím aj na ruke a ústach , ale určite odporúčam tieto rúže sú super mám ešte červený.
Carmex moisture plus- je to balzam na pery , trošku štipká ale nieje to nič strašného, farbí trošku do červena a viem že je viac odtienov. Je super do školy ked máte suché pery teraz v zime hlavne.Kúpila som ho na internete cena okolo 10 e.
A Maxfactor brush na powder (teda powder brush nooooo :D )
Je to klasický štetec na púder, veľmi jemnučký. Zo začiatku trošililinku plzol, ale teraz žiadny problém. Kupila som ho aj mamine , a všetky jej stare dala do krabice a používa už len tento :3


-N 


1 komentár: