pondelok 31. marca 2014

Moje riasenky (časť 1 )

Ahojte !

Dneska mám posledný deň doma , a rozhodla som sa vám ešte venovať chvíľku , lebo neviem ako to bude cez týždeň , musím doháňať poznámky a písomky , tak sa na mňa nehnevajte :)
Chcela by som vám predstaviť moje riasenky , mám ich veľa tak preto vám túto ságu rozdelím na viacero častí. Mám ešte aj riasenky ktoré som nikdy nepoužila tak ich idem v najbližšej dobe skúšať :)
Aby som nezdržovala , môžme začať.Chcela by som sa ešte ospravedlniť za kvalitu fotiek , ale fotila som to mobilom pretože foťák mojej sestre trošku padol :D

1.MAYBELLINE myMascara
Túto maskaru som kúpila v tescu za akciovú cenu vo výpredajových košíčkoch je ešte v Nitre stále . Štetček má malý , ja hu používam na spodné riasy.Mám takú úchylku alebo zvyk používať na spodné riasy takéto menšie štetčeky pretože neznášam ked mám dolné riasy ako motýle :D Konzistencia je super , je celkom plná sa dá povedať.Mám hu dosť rada.


2.Miss sporty Pump up Booster
Táto riasenka nie je až taká dobrá. Je lacná , to je fakt , má pekný štetček ale nedokáže tie riasy nijako zväčšiť ani nič. U mňa nie.


3.Orifame Wonder lash intense
Táto riasenka má taký divný špeciálny štetček , riasy veľmi pekne rozčeše a zhustí , používam hu najviac ale chudinka už skonáva :D Jedna z mojich najobľúbenejších , ak hu ešte majú určite odporúčam.

4.Rimmel extra WOW lash

Táto riasenka je podľa mňa až veľmi vodová , má super štetček taký divný rozdelený neviem vám to vysvetliť , ale dá sa použiť len na horné riasy lebo neskutočne zväčšuje a zhusťuje a na spodné to nie je pekné. Riasenka je jedna z lacnejších a určite si hu kúpim znova .
5.Collection 2000 longer lash mascara 100% waterproof
Jediná jediná riasenka ktorá je naozaj že stopercentne vodeodolná. Vôbec sa nerozmazáva ked mám kontakt s vodou ,na riasach zostávajú kvapôčky vody a proste to nepustí ta konzistencia rozmočiť . Používam len na spodné riasy kôli jej štetčeku , ktorý ja používam len na spodné , nieje mi príjemné to používať na horné . Nepredlžuje nejako ale pekne zafarbí. Kúpila som hu v anglicku a na slovensku som hu ešte nevidela a stála okolo 14 libier.
6.Collection 2000 Longer lash false lash effect mascara
Taktiež ako predošlá , kúpená v anglicku za tú cenu. Toto je ale verzia nevodeodolná , ale nepríde mi nejaká špeciálna hitparáda. Používam na spodné riasy jedine , inak vie predĺžiť dĺžku rias ale nie nejako extremne. Je ale taká najpoužívanejšia u mňa.


7.Essence Get big lashes triple black
Táto riasenka má krásny štetček , ale naberá až až moc veľa tej pasty na seba a strašne sa to celé lepí a otláča. Veľké mínus. Ale ked použijem štetček do suchšej maskary je to celkom pekné , plus sa super nanáša lebo má taký naklonený štetček.Ale zamňa proste nie je to až moc celé . Aj na fotke môžte vidieť na konci veľký žvachel pastičky , proste to nejde dole nech sa snažím akokoľvek.
8.Essence get big lashes volume boost waterproof mascara
Táto maskara je už trošku iný level než z tej istej kolekcie tá hore. Štetček krásny , vidíte že na krajoch žiadne žvachle , pekne vytvarovaný hustý štetček ktorý robí super objem ale tá vodeodolnosť je sto percentná,prežije aj bazény všetko :D Ale ako riasenka za 2,70 cca naozaj super.Určite odporúčam. 
9.Pupa color pop ružová
Túto riasenku milujem :D niekedy osvieži tie riasy , používam hu ale len tak ako ozdôbku na končeky rias :D Je to zaujímavé a dosť sa mi to páči. Ako riasenku hu nepoužívam nejako aktívne ale farbiť zafarbí.Keby ich ešte mali určite by som kúpila aj iné farby.

Prajem pekný deň
-Niky

3 komentáre: