štvrtok 15. mája 2014

PALETKA KOREKTOROV CATRICE

Ahojte !

Dneska by som vám chcela predstaviť moju paletku korektorov , ktorú už určite dobre poznáte z rôznych blogov alebo aj ste si hu možno kúpili.
Ja som si paletku kúpila len preto , že tam má tie krycie farby ako je zelená a ružová , ktoré kryjú červené napríklad pupáčiky a kruhy pod očami. Má  3 rôzne odtiene , dajú sa miešať a môžete v každom ročnom období vybrať farbu ktorú má aj vaša pokožka.


Ale teraz k mojim skúsenostiam :
1. Krytie je priemerné , taký lepší zlatý stred.
2.Podľa mňa je to určené pre mastnejšiu alebo normálnu pleť, vysušoval mi okolie okolo očí a pod očami a robil také viditeľné šupinky alebo ako to nazvať, preto som ho prestala používať. Na začiatku mi to nerobil alebo som to asi nezaregistrovala , ale teraz mi to už vadí.
3.Cena je 3,79 , čo mi príde na toľko koľko tam je toho veľmi dostupná cena.
4.Konzistencia je krémová , a drží korektor na mieste aj celý deň. Nie je to nič vodové čo vám do pol hodiny zmizne.


Môj názor :
Je to super korektor , ale na suchú pleť neodporúčam , okolo očí mi vysušoval , ale naopak na čele alebo brade bol skvelý. Za tú cenu to určite stojí za vyskúšanie . Nie je parfemovaná táto paletka , čo určite nikomu nemôže prekážať.
Za mňa odporúčam. :)


Máte s touto paletkou nejaké skúsenosti ? Aký je váš obľúbený korektor ?

2 komentáre:

  1. Mě tahle paletka korektorů nezaujala, když jsem na ní koukala. I když takhle z fotek a recenzí se mi zdá fajn, ale ve skutečnosti, no nevím.. :-/ Já teď používám od Catrice ten všude vychvalovaný korektor - Camouflage a je boží. Mam odstín 2 a nemůžu mu jedinou věc vytknout!

    >>> Nikola Mills [beauty and fashion blogger]

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Túto paletku mám, s hnedými odtieňmi som spokojná, ja som si ju však kupovala hlavne kvôli tomu zelenému, aby som ním zakryla akné a či ho nanesiem prstom alebo štetcom je strašne slabý, nič nezakryje, tie hnedé odtiene naopak kryjú veľmi pekne a dá sa s nimi tvár aj vytieňovať, čo som zatiaľ skúšala len na istých miestach, ale funguje to. Nanášam ich však jednoznačne štetcom na korektor, neznášam prstovú aplikáciu.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť