streda 25. júna 2014

Kozmetika MOJE- NOVINKA hydratačné a balzamové rúže

Ahojte !
 Nedávno som obdržala od kozmetiky MOJE balíček ktorý som sa rozhodla zrecenzovať.
Dostala som tri rúže , je to ich novinka a veľmi som sa na ne tešila , pretože je to teraz veľký booom u každej blogerky na blogu. Takže ideme do toho :)

(tú pleť si nevšímajte som chorá a vyzerá všelijako fľakato :D )Takže ja som si vybrala odtiene :

2  -Jasne vidíte že tento rúž robí také hrudky toho rúžu , robila som si predtým aj peeling pier a iné tieto rúže to už nerobili. Je to nepríjemná vec ale zas farba je pekná , len ked tak 5 minút rozprávate už sa kde sa tie pery trú ten rúž nejako odtiahne do iných končín . Tento rúž má mínus , ale nesmúťme , ďalšie sú lepšie .3. Tento rúž sa mi veľmi páči , má peknú farbu a tak rozžiari celú tvár. Konzistencia o 100% lepšia ,  ale myslím si že by mali určite ešte zapracovať. Ale na začiatok je to super.


5. Tento rúž ma prekvapil najviac. Nechápem prečo , ale má úplne najlepšiu konzistenciu , ale nie je tá pigmentácia taká super tak ho musíte viacej krát naniesť.  (naozaj prepáčte za tú tvár :D )
Celkové hodnotenie :
Rúže sú pekne farebné a pigmentované , je ich vidno. Trošku nechápem prečo sa každý rúž správa na perách inak , napríklad prvý (skúšala som ho ešte raz aj pri písaní článku ale proste neviem si pomôcť hrudkuje otrasne) , ale niektoré sú krásne. Voňa je celkom pekná , trošku umelá ale niekedy si ho rada pričuchnem aj ked sa maľujem len tak a vidím ho :D Nevydržia na perách vôbec dlho na čom by som tiež zapracovala  je to veľká mega chyba, v škole ak som sa každých 10 minút nepozerala do zrkadla tak ani raz. Veľmi zaliezajú na tie miesta počas hovorenia kde sa nedotýkajú pery seba. Zase niesu nejako hitparádne hydratačné ale nevysušujú , čo je veľké plus.Obaly mi prídu trošku odfláknuté , určite by som sa nechala inšpirovať napríklad Astorom.Ale na začiatok a že je to česká kozmetika je to celkom dobre a verím , že budú stále lepší a lepší .Za skúsenie by som to určite odporučila okrem tej prvej (prepáčte ale vážne nie).Som veľmi šťastná že som tieto rúže mohla vyskúšať a ak sa podarí zaobstarám si aj iné produkty.Máte s nimi skúsenosti ? Čo na to hovoríte ?
Každý komentár ma teší takže ak chcete nechajte ho tu :)

PAPA

5 komentárov:

 1. nemám ale možno si jeden zaobstarám :) neskutočne ti idú :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem :D cudujem sa ze to pises lebo vyzeram ako mrtvola

   Odstrániť
 2. Takéto rúže nemám a zvažujem o nákupe :)
  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovedaťOdstrániť
 3. júú ..sú krásne..kde sa dajú zohnať? :)

  OdpovedaťOdstrániť