utorok 15. júla 2014

Spotrebované produkty za mesiac jún

Ahojte !

Konečne sa dostávam ku mojej zbierke kozmetiky a konečne aj k týmto pravidelným článkom. Ja viem že dosť meškám aj s nákupmi , ale tie budú zajtra.
Ešte také zhrnutie posledných dní vám dám . Predvčerom som prišla domov z Chorvátska , a už sa vám aj celému blogu budem venovať viac. Očakávajte plno recenzií a spoluprác , ochvíľku chcem vyhlásiť menšiu GA a na začiatku školského roka ďalšiu. Máte sa na čo tešiť !Ale nech už nezdržujem idem na to .


Nebolo toho zase toľko veľa , lebo skoro všetky produkty mám na začiatku .


Klasika moje obľúbené šampóny.Nič im nemôžem vytknúť , head and shoulders je moja klasika proti lupinám a syoss ochraňuje farbu. Inak bola na ne samostatná recenzia aj TU . Inak mi ajtak prídu všetky head and shoulders také isté že všetko robia tak isto len inak voňajú.


Och ako ďalšia moja milovaná Balea a úžasný sprcháč ako každý . Táto vôňa bola jedna z najlepších.
Nivea obidva produkty sú moje také novšie stálice. Mám suchú pleť a veľmi ľahko hu niečo rozruší a tieto produkty sú veľmi šetrné a jemné k mojej pleti. Nevysušujú a majú jemné zloženie. U mňa stálice.


A samozrejme vzorky :D No ale prvá je maska na ktorú som robila už zhrnutie , je úžasná a milujem hu a určite pri najbližšom stretnutí si ešte nejakú takú zaobstarám. Vzorky šampónov od Eucerynu a Nivei máme ďalšie. Eucerin katastrofa , vôbec nepení a nič som si s ním nevedela umyť. Možno keby mám kilo toho na ruke by sa niečo dalo. A Nivea opäť nesklamala , super šampón , super objem a také sú vlasy silnejšie a zdravšie. Vyskúšala som aj tento od Nivei kondicioner ale nemám tu obal lebo je polepený s iným šampónom ktorý sa mi vylial v sáčku tak ho sem dám nabudúce ale aby ste vedeli že do tejto rady sa oplatí zainvestovať.A krém od Anew ma sklamal , mal aj SPF 25 UVA aj UVB ochranu ale hydratácia nulová , smrdel .Nikdy ho už nechcem vidieť. Pre suchú pleť naozaj nie.


Ako môžete vidieť naozaj som sa do tých vzoriek pustila. Prvé máme krémy od Eucerinu ktoré boli také priemerné. Pre mňa priemerné lebo nedostatočne hydratovali. Mal denný aj SPF aj všetko , ale proste nestačilo to pre mňa hned som musela prekrémovať.Sú veľmi rozjasňujúce ale to musím povedať , a ten nočný je viac hydratujúci. Ďalší je pohroma od Yves Rocher a tento krém bol najhorší zo všetkých čo som kedy skúšala. Nič nerobil hned sa vsiakol a cítila som stále suchú pleť.Neodporúčam vôbec.A ten Lirene taký priemer , zo všetkých ale najlepšie obstál.Ale nič z týchto by som už nikdy nechcela vyskúšať.


A to najlepšie na koniec:D Moja už obpoužívaná kefka. Tieto kefky používam dlhé roky a sú najlepšie na svete. Odporúčam každému.Hlavne citlivejším jedincom. (kefka je v katastrofalnom stave pretože som s ňou umývala moje kanady :D :D nebojte sa niesom také prasa )Tak a mňa by naozaj veľmi zaujímalo čo si myslíte o tých krémoch čo som vyskúšala ak máte s nimi už skúsenosti. Alebo aj o ostatných produktoch. Za každý komentár sa veľmi poteším !
Prajem všetkým krásny večer a zajtra čakajte nákupy !

Papapa <37 komentárov:

 1. Ten H&S používam aj ja a taktiež aj kefku :D Môj priateľ tiež používa tu kefku a on ju dokáže za jeden týždeň zničiť čo nechápem, ale neva no aj tak je super :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Kartáček Curaprox používám také a je to fakt jednička! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. zajímavé ten syoss taky používám a je super ;) jen ten kartáček je fakt síla ten bych vyhodila už dávno ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D ja som s nim este cistila topanky preto je taky strasny:D :D :D :D

   Odstrániť
 4. Ten kartacek me pobavil :-D Ani s jednim produktem nemam zkusenost.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hore v komentári som zmienila prečo je taká hrozná :D aj ja sa nanej smejem :D

   Odstrániť