nedeľa 5. októbra 2014

Nákupy a novinky za mesiac September 2014

6 komentárov:

 1. Super video, musím uznať že si si nakúpila super veci :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pekné video ale na tvojom mieste by som popracovala kúsok na gestikulácii mimike a celkovo pôsobení na tom videu, človek má z toho videa potom také zmiešané pocity .. niekedy ti ani nie je rozumieť lebo slovosled vo vetách máš strašný a niekedy aj skloňovanie .. proste nechcem ti týmto nič zle napísať a nechcem aby si to brala nejak zle :) ja to myslím vlastne v dobrom a chcela by som ti týmto pomôcť :) a aj keď ukazuješ produkty tak počkaj nech ti to kamera zaostrí alebo nech si to ten človek vie chvíľu pozrieť a nie tak že ukážeš a rovno v druhej sekunde to už nevidno :) fakt to neber v zlom, tvoj blog mám rada a máš dobré recenzie aj články :) Nika :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem za radu aj názor , :D ale tieto komentáre typu anonymný ma vždy pobavia že mi to nikto nepovie "do očí "

   Odstrániť
  2. a snažím sa , len moje vyjadrovacie schopnosti sú na bode mrazu

   Odstrániť
  3. písala som to ja, nemala som svoj ntb čiže som si video pozrela bez prihlásenia :) ale jasné aj snaha sa cení, ako som písala tvoj blog mám aj napriek tomu rada a tak isto aj recenzie a články ! :) len tak ďalej v zlepšovaní sa.

   Odstrániť
  4. :D to sa teším , teba si pamatam ty si tu už dlhoo :) snažím sa , len ja rozprávam čisto nitrančinou naozaj a to vo videách niekedy proste nevydá :D snád sa zlepším ale myslím že to nieje až také hrozné :D

   Odstrániť