pondelok 17. novembra 2014

Avendro mojimi očami

Ahojte !

Konečne som sa dokopala k tomu častejšie písať a mám z toho veľkú radosť.Chcela by som takto pokračovať čo to len dá , pretože mám veľké resty ako aj napríklad s týmto článkom , ktorý odkladám už dlho.
Proste ma asi nebaví písať zlé recenzie . Ale veď všetko sa dočítate , nejdem zdržovať.

Dnes tu mám pre vás vecičky z eshopu www.avendro.sk , ktorý mi ponúkol na zrecenzovanie tieto topy.Robila som na ne aj stručnú recenziu vo videu , ktoré nájdete úplne dole.Prosím vás ale moju tvár (a výrastky) si nevšímajte :D Nemala som žiaden make-up , pôvodne to mali byť fotky len vecí ale vyzeralo to blbo :D

Ide tu ale v prvom rade o topy , ktoré som si vybrala sama. Musím povedať že na modelkách vyzerali o trochu krajšie ale tak pekné sú .
Toto krásne marhuľové tričko značky Chillytime nájdete na stránke keď kliknite TU.Viacej sa mi ale páči ten druhý ,pretože tento keď si stiahnem trošku nižšie mi vidno hneď podprsenku , a na tej modelke to tak nie je (dobre nie som moc modelka :D )Inak sa v tope cítim pohodlne , je pekný len trčia ramienka tak si musím pod neho dať samodržiacu podprsenku.
Zloženie :
                                           Džersej: 50% bavlna, 50% polyester. Čipka: 100% polyester.            Tento top takej mint farby od značky Aniston sa mi páči najviac a je úplne dokonalý ,
                                                      nosím ho najviac . Nájdete ho TU .
                                                             Zloženie : 100% bavlna


E-shop Avendro.sk sa zaoberá hlavne oblečením pre plnoštíhle dámy , ako asi vidíte že som ja . 
Ponúka moderné a kvalitné európske oblečenie , určite si tam prídu na svoje aj chudšie ženy . 
Mňa osobne najviac oslovili plavky , ktoré sa chystám kúpiť asi na budúci rok , pretože sú proste nádherné .
Môj názor na e-shop a ako sa mi spolupracovalo 

Eshop sám o sebe ponúka pekné veci pre dospelé dámy a určite aj mladšie baby si na niečo prídu , ponúka veci väčších veľkostí , pre plnoštíhle ženy a aj moletky , ktoré niekedy veľmi ťažko hľadajú pekné veci v obchodoch , tak tento eshop im to ponúka.Ceny sú trochu väčšie , ale zas veci sú kvalitné .
Mne sa s eshopom spolupracovalo tak priemerne (nebudem klamať), pretože písali veci ktoré neboli pravda a prišlo mi to ako neseriózny prístup , dokonca som sa prvý krát stretla s tým že som musela platiť za spoluprácu poštovné , pritom písali že všetko je zadarmo.
Potom sa vyhovorili že sa to nedalo poslať bez poštovného , akože blbšiu výhovorku som ešte nepočula :D :D


Tak isto im nestačilo video , pritom písali že môže byť aj video.A ešte mi ani neoznámili že je tovar na pošte a dali že nedoručovať a každú chvíľu mi chodili správy že či mi to prišlo pritom mi žiaden lístoček neprišiel.Ale pani Styxová, ktorá to všetko vybavovala bola veľmi milá ,vždy mi poradila aj všetko, to bolo také jediné plus na komunikácii.
                              Ale viem že toto vás asi nezaujíma , ale je to súčasť recenzie .


                                                         (ešte pomínané video )To by bolo asi tak všetko , 
poteší ma komentár čo vy hovoríte na tie veci a či  vás niečo na e-shope oslovilo

Niki :)

2 komentáre: