nedeľa 14. decembra 2014

Womanology.sk mojimi očami

Ahojte !

Dneska tu mám pre vás trošku netradičný článok. Určite dobre viete že môj blog je zameraný hlavne na kozmetiku , ale keďže sme ženy tak určite vás ani takýto typ nesklame.

Mám tu recenziu na nejaké šperky ktoré mi poslali zo stránky www.womanology.sk .
Šperky som si sama nevyberala čo je dosť veľká škoda, pretože trafiť sa žene ktorú vôbec nepoznáte do vkusu je dosť náročné , čo sa samozrejme odzrkadlilo v tejto recenzií.
Vecičky mi prišli v takejto malej škatuľke ktorá je úplne zlatá .

V ňom ma čakal takýto motýlikový set , ktorý sa skladá z náušníc a náhrdelníku.
Ako oni tie veci nie sú škaredé , ale nie je to vôbec môj typ a nikdy to nosiť bohužiaľ nebudem pretože sa mi to nehodí k oblečeniu a môjmu štýlu.Náušnice mi z ucha večne padali , skoro som jednu stratila keď som išla fotiť.Stačil by trošku lepší ten krúžok vzadu a bolo by to dobré.


Ďalšia , a zároveň posledná vec na mňa zo škatuľky vykukla táto záušnica.Ja chápem že možno niekomu sa páči , ale podľa mňa je toto trochu fail.Nemám , nemala som a nikdy nebudem mať nič kvietkované , takže aj tento kúsok bude asi nenosený.Pritom náušnica neskutočne padá z ucha , nedá sa dobre pripevniť a hýbe sa a je strašne ťažká.Na tomto ľavom uchu mám piercing takže aj pre to hu nosiť nebudem.Na stránke majú milión vecí , ktoré by som nosila obdeň, ale je mi ľúto že z obdržaných to asi nič nebude.
Tu môžete vidieť že je trochu nemožné si pripevniť tú záušnicu k uchu , pretože to je celé kovové a nedá sa to stlačiť.


Eshop www.womanology.sk má nádherný výber náušníc , náramkov a aj náhrdelníkov , nájdete tam prekrásne kúsky rôznych farieb a aj štýlov.Vyberie si určite každá z nás.Ja som si eshop listovala a s maminou sme slintali nad nejakými vecami , a zvažujem aj kúpu niečoho pre ňu.Určite vám tento obchod odporúčam .

Nakoniec by som ešte chcela poďakovať www.womanology.sk za obdržané vecičky a spoluprácu.

2 komentáre:

  1. Naozaj ta mohli nechat vybrat si. Ak nic z toho nebudes nosit tak spolupraca bola v podstate zbytocna.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. no veď aj ja si myslím ale čo zrobím. ešte som im aj poslala link že čo asi je môj vkus ale asi im to je jedno.

      Odstrániť