sobota 10. januára 2015

Happy Holiday Hair by Tangle Teezer

Ahojte !


Dneska som si pre vás pripravila článok o mojom najnovšiom objave - Tangle Teezer  Compact Styler Baublelicious . Určite vám tu nemusím vysvetľovať čo to je , pretože ho určite každý poznáte od rôznych bloggeriek alebo magazínov , či kaderníkov .
Chcela som si nejaký kúpiť už dlho , lenže hrebene a rôzne kefy v mojej izbe pohlcujú takmer každý roh (proste ich mám veľa a všade :D ) ,tak mi to prišlo ako zbytočnosť a aj tak vždy som si tak povedala že čo môže byť iné na ňom oproti mojim obľúbeným kefám .
Ale konečne jeden mám a už som prišla na to, čo všetci ospevujú.
Ja mám tento malý kompaktný TT , existuje ešte väčšia varianta týchto hrebeňov.Čo ma zaujalo :


Prvé čo si každý všimne na hocičom je vzhľad.Tieto kefy majú úplne iný tvar než normálne "česátka" na vlasy , čím pre každého pôsobia zaujímavo.

Druhý bod vás určite napadne farba. Mňa úplne pohltila táto krásna lesklá ružová . Hodí sa perfektne do kabelky a vždy keď si potrebujete učesať niekde vlasy , tak proste vytiahnete a vyzerá to super :D
Samozrejme majú milión iných farieb , vzorov atď... takže si vyberie určite každý .

Po tretie. Vždy ma zaujímalo , prečo TT sú také inakšie , že nemajú rúčku na držanie ako klasické kefy.To v nás vyvoláva nejaký pocit niečoho nového , čo by sme chceli vyskúšať(teda aspoň u mňa :D ) a preto to väčšina z nás po ňom siahne.Je to ale super taká ja neviem technológia , že si hneď držíme tú ako keby hlavicu a češeme s tým.Na začiatku to bol trochu nezvyk , ale teraz som si zvykla a musím povedať že je to šikovná vecička.

Ďalej chcem spomenúť že táto kompaktná verzia TT je malá a hodí sa super do kabelky , do školy alebo hocikde na výlet . Obsahuje taký ten "kolík" alebo čo to je kde si kefu viete zatvoriť a nebudú sa vám do toho motať iné veci v kabelke (sluchátka , kľúčenky a iné... )

Vlasy sa mi prestali lámať a je ich na TT menej vytrhaných než na normálnej kefe.Veľké plus !
Kefa vlasy pekne uhladí a netrhá ich.Mokré vlasy rozčeše DOKONALE , čo som bola veľmi prekvapená , pretože pri iných hrebeňoch a mojich metrových vlasoch je to bolesť a utrpenie :D.

Vlasy sa z kefy vyťahujú expresnou rýchlosťou , pričom z obyčajnej kefy ich môžete vyťahovať celý deň.

Ešte jednu takú hlúposť poviem , ale vždy keď si češem vlasy TT , tak to tak dobre škrabká na hlavne alebo na chrbte :D to sa mi strašne páči .
Čo mi na TT vadí ?
Elektrizuje vlasy. Áno , je to tak a je to dosť na nič , normálne kefy to nerobia. 

Druhá vec je to , že moje dosť dlhé vlasy sa každú chvíľu motajú a vznikajú chumáče a tak. Hlavne keď sa nečešem niekoľko dní (ja viem že by som mala ale no :D ), tak TT nemá šancu nič rozčesať pretože je proste moc slabý a príde mi  že je to na také uhladenie.Vtedy siahnem po starej dobrej kefe a všetko to rozčešem behom chvíľky.

Čistenie.Veľký TT sa čistí vodou ľahko , pretože len polejete a máte , pritom ja s týmto kompaktným toto urobiť nemôžem , pretože vnútri je diera a dutina , kde voda zostane.

Ďalšia nevýhoda je cena. Za túto kefu si dosť priplatíte , a odporúčam si popozerať viac stránok pretože ceny sa dosť líšia .Našla som hu aj na stránke naničvlasy.sk kde tú teraz zľavy na veľké TT.
Ja odporúčam kupovať (skoro všetko ) cez stránku feelunique.com , pretože väčšinou tam majú najnižšie ceny a poštovné je zanedbateľné a nad 10 euro zdarma (plus na stránke je veľa zliav a úžasné veci , odporúčam hu je to môj najobľúbenejší eshop).Síce túto presne čo mám ja tam nemajú , ale našla som vám hu tu KLIK a TU.


Nakoniec som však spokojná , som rada že som kefu mohla vyskúšať a určite hu budem používať naďalej.Samozrejme to nie je dokonalá kefa ,má tie svoje mínusy čo som spomínala ale inak sa to dá.Čo hovoríte na Tangle Teezer vy ? Máte skúsenosť ?
Určite mi nechajte vedieť v komentári :)


-Niki
8 komentárov:

 1. Tangle Teezer jsem dostala na Vánoce a musím říct, že jsem s ním dost spokojená :-)
  Denisa
  SVĚT KOSMETIKY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taky jsem hrdou majitelkou Tangle Teezeru. Mám obyčejný černý a nemůžu si ho vynachválit. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som si ho vydražila v aukcii pre opustené psíky za 5€. Inak by som ho nebola kupovala, lebo ho stále považujem za vec, ktorá mi v žiadnom prípade nedokáže plnohodnotne nahradiť klasický hrebeň, resp. kefu na vlasy. Inak súhlasím s tým, že na rozčesanie vlasov je dosť slabý a častokrát ho nezvláda, vlasy skôr iba uhladí do štýlu "aby sa nepovedalo, že vyzerám ako striga".. V plnej cene by som si ho druhýkrát nekupovala. Za mňa je to skôr vecička, ktorú si prihodím do batohu keď idem stanovať cez víkend, ale určite nie je pre mňa náhradou normálnej kefy na vlasy.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som si pred pár dňami kúpila už 2. a som veľmi spokojná. Mám však klasický "veľký" a ten mi vlasy dokáže rozčesať aj v beznájdených prípadoch ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. super článok :) som rada že si zhrnula aj mínusy TT, lebo na iných blogoch som nikdy žiadne mínusy nenašla :) ja uvažujem nad jeho kúpou už dosť dlho, a mám pocit že zachviľu bude môj :) vybrala si si veľmi peknú farbu !:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja som s TT veľmi spokojná, nie konkrétne s touto variantou, tú som ešte neskúšala, ale oveľa lepšie sa mi s ním rozčesávajú vlasy ako s klasickou kefou či hrebeňom. Dokázal rožčesať moje vlasy, ktoré sa veľmi zamotávajú aj po masáži hlavy a to som mala vlasy jedná veľká guča :D Vrelo ho odporúčam.
  theVanda’sDiary

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Achjo, jsem asi jediný člověk na světě, kterému tangle teezer absolutně nevyhovuje :( :D

  OdpovedaťOdstrániť