štvrtok 31. marca 2016

♥ Bioderma Hydrabio ♥ /review

Ahojte lásky !
Vítam vás na mojom blogu , konečne tu mám nejakú recenziu. Musím sa priznať , že to vôbec nestíham písať ale vždy sa snažím niečo produktívne robiť , či už testovať pre vás niečo alebo niečo skresať na YT alebo blogu.
Dnes mám polhodku čas , tak by som vám chcela povedať niečo o mojich verných priateľoch z Biodermy , viac už nižšie !Nebudem tu o tom kecať dlho , len vám chcem povedať že rada Hydrabio je určená pre suchú , dehydrovanú pleť , čiže dosť mi vyhovuje pretože ja moju pleť veľmi namáham a potrebuje sa niekedy poriadne napiť.

Bioderma Hydrabio sérum (40ml - cca 15 €)
Toto sérum používam každé ráno na vyčistenú pleť a naň si dávam ešte hydratačný krém.Môžete ho samozrejme používať aj na noc , ale ja používam bohato hydratačný krém, preto to nie je potreba. Je výborný , keď chcete pleť pripraviť na make-up a zaistí vám , že bude hydratovaná celý deň.Pleť je svieža , pružná,hydratovaná.Sérum má veľmi ľahkú jemnú konzistenciu , s jemnou parfemáciou, a je hypoalergénne.
Ja si sérum určite zaobstarám aj nabudúce , je môj najväčší obľúbenec !

Bioderma Hydrabio brume (300ml -cca 10 €)
Výborná dermálna (nie termálna !) osviežujúca voda v spreji , je jej tam dosť veľa . Má skvelý aplikátor , vytvára veľmi jemnučké kvapky.Ja si s ňou odstraňujem masku , alebo sa cez leto alebo keď som chorá a mám teplotu s ňou sprejujem po tvári a dekolte. Krásne odviežuje , hydratuje tak jemne a je veľmi príjemná.Keď máte napnutú pleť, toto je ten prípravok ktorý vám ju pekne uvoľní.Má aj fixovať make-up , čo mne osobne veľmi nefunguje .
Je tiež skvelá po holení a opaľovaní.Je bez parfemácie.


Oba produkty z rady Hydrabio veľmi ľúbim a používam ich už cca 2 roky.S oboma som nadmieru spokojná , mám suchú, citlivú a občas zmiešanú pleť (pre informáciu , haha ).
V nasledúcich dňoch tu pribudnú ešte asi dve recenzie na produkty od Biodermy , tak sa máte na čo tešiť !

Skúšali ste už niečo z rady Hydrabio ?
Akú máte skúsenosť s Biodermou ?
Určite mi nechajte vedieť v komentári , veľmi ma to poteší :)
Vaša Nikolka 

2 komentáre:

  1. Používám růžovou micelárku od biodermy a té se snad nikdy nevzdám!
    Beauty by K.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Z rady Hydrabio som ešte nič neskúšala. Mala som len ružovú micelárku. :)

    pinkshaaark

    OdpovedaťOdstrániť