streda 11. januára 2017

DECEMBROVÝ DMBOX 2016

Ahojte :)
Vitajte pri mojom článku , a ako mám vo zvyku , samozrejme aj s týmto meškám asi 1354354 rokov.
Dnes to nebude ani žiadna recenzia ani dlhý článok , len som vám chcela ukázať , čo bolo v poslednom DM boxe , ktorý som vyhrala . Je to môj prvý DM box , takže som bola celkom v napätí , že čo tam nájdem. Vždy sa mi tie predchádzajúce boxíky páčili , takže som sa veľmi tešila.
Ešte chcem dodať že balíček klasicky vždy stojí 5€ , a ak zbierate body tak to povedzte tej tete nech vám ho nablokuje aj s kartou , pretože mne tak neučinila a nezarátali sa mi. To len taký malý tip :)
Našla som si tam plno krásnych výrobkov , tak sa poďme na ne spoločne pozrieť !


 Balíček bol pekne zabalený stužkou (ktorá bola krajšia , lenže som ju musela provizórne zaviazať JA naspäť :D ) .
              A tu sú všetky produkty. Idem vám o nich trošku povedať , tak scrollujte ďalej.
Prvý tu mám šampón od Balea , ktorý je na ochranu + ošetrenie vlasov . Je to limitovaná edícia . Ja som s podobným šampónom len silver na blond , sivé a biele vlasy nebola spokojná , ale uvidíme , čo to dá.Ďalší je sprchový gél od Felce Azzura , s argánovým olejom. Myslím , že som ešte nikdy o ňom nepočula , tak sa nechám prekvapiť. A posledný z tejto fotky je dvojfázový odličovač od Alverde .Počula som naň samú kritiku , takže uvidím , čo na tom bolo pravdy.
Ďalej som si tam našla čaj Rakytník a echinacea od Herbex . Osobne som na sladké , ovocné čaje , takže je možné , že si nesadneme. Vedľa neho , to malé neviditeľné je Bio bambucké maslo.Toto žiaľ neodtestujem , pretože som ho dala odtestovať niekomu inému , pretože ja jedno bambucké maslo mám.
Posledné tri produkty sú tieto. Prvá je Lacalut multi effect zubná pasta.Viac bude v spotrebovaných produktoch o nej , tam vždy niečo poviem o tých pastách , čo sa mi minuli.
Ďalšia je Garnier Moisture + aqua bomb maska na pleť.Z nej som nadšená , príde mi , že má krásny obal , a veľmi som si priala ju skúsiť.

 Posledný produkt z DM boxu je Catrice GLAM & DOLL volume mascara .Od Catrice som riasenku nikdy neskúšala , ale túto som dala sestre , nakoľko ja ich mám asi milión a ona má svoje už v mŕtvom stave. Viac poviem aká bola keď ju sestra spotrebuje.


Takže to by bolo z dnešného článku všetko.
Vyhrali ste niekedy DM box ?
Ako sa vám páčil tento posledný ? Ktorá vec vás najviac zaujala ? Mňa asi maska od Garnier a ten sprchový gél.
Nechajte mi vedieť dolu v komentári , veľmi ma to poteší :)
Vaša Nikolečka

8 komentárov:

 1. Škoda že balíček si uverejnila až teraz. No myslím si,čiže lepšie teraz ako vôbec :) Osobne sa mi páči najmä tá riasenka keďže ju poznám a doslova milujem. Inak aj zubnou pastu používame práve túto. Ostatné vecičky nepoznám, no myslím si že balíček je celkom fajn najmä za cenu 5€. Pôvodne som si inak myslela ze je to šampón na hnedé vlasy čo by mi nevyhovovalo no keďže.je na ochranu tak je super. Inak bambucké maslo doslova milujem :) takže by to bolo super

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D ani nehovor , ale život bez počitača je dosť ťažky :D a za 5€ ? čo lepšie chcieť?

   Odstrániť
 2. pekné výrobky za 5e priam parádne :D ja som používala tento odličovač a mne sa páčil :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zaujímavé produkty, sa mi viac páči, ako ten ,čo bol minule. Využila by som všetko, len dvojfázak od Alverde by som hodila hneď do koša, najhorší odličovač :D


  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyhrála jsem letní, ten byl super, bylo v něm hodně použitelných věcí, pak podzimní a teď i ten zimní, ale ani jeden jsem si nevyzvedla, protože se mi ten obsah vůbec nelíbil :/
  HAUTE BASICS giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja som sa o tieto boxy zatial az tak nezaujimala, ale ktovie mozno to raz vyskusam🙂

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Obsah DM boxu je super, mně se poštěstilo 2x a vždycky jsem z obsahu byla nadšená :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Celkom dobré veci tam boli. Tú riasenku som mala tuším dva roky dozadu, bola úžasná! :) ♡ ◠‿◠ ♡

  * Blog de la Licorne *

  OdpovedaťOdstrániť