sobota 4. februára 2017

Sleek Garden of Eden a Max Factor Lipfinity recenzia / parfemy-elnino.sk

Ahojte :)
Vitajte pri dnešnom článku.
Dnes som sa rozhodla spraviť recenziu na tieto dva produkty , ktoré mám zo stránky parfemy-elnino.sk , na ktorej aktuálne prebieha aj Valentínsky výpredaj .
Môžme ísť na to !
Paletka je zložená zemitými farbami , obsahuje 6 teplejších , viac neutrálnych odtieňov a 6 chladnejších , do zelena odtieňov a ľahko kombinovateľných so zelenou.
Táto paletka ma zaujala hlavne zelenými farbami , ktoré v mojej zbierke farieb chýbali. Nájdete tam ale aj krásne hnedé tiene , či už matné alebo lesklé , zlatý tieň a ružový. 
Paletka obsahuje tiene , ktoré sú lesklé a majú ako keby krémovú konzistenciu , a veľmi dobre sa nanášajú.Ale čím viac sa farby snažia ísť do matna , tým sú horšie . Či už je to pigmentácia , výdrž alebo manipulácia s nimi. Najhoršie sú na tom tie matné . Dá sa to ale do istej miery vylepšiť tak , že použijete pod tie menej pigmentované ( konkrétne myslím ten svetlo zelený tieň ) bielu ceruzku (napr NYX milk) .
Vydržia tak 8,5 hodiny , ale tie problematické ledva ledva tých 8.  Výdrž predĺži aj to , či pod ne použijete dobrú bázu. 

Osobne som rada za túto paletku .Síce ju moc nebudem používať , pretože mi nesadne táto farebná kombinácia na bežné líčenie , ale chcem ju , pretože ju môžem využiť pri iných líčeniach . Každá paletka od Sleek (teda aspoň u mňa ) má nejaké muchy . Ja sa ale za to na ňu nehnevám , viem si predstaviť že tie 3 tiene by boli lepšie a mohla by to byť bombová paletka, ale hold pomer cena kvalita stále sedí. 


Tento rúž som tam fakt nemohla nechať ! Prečo práve Lipfinity ? V drogérke som skúšala swatchovať tieto rúže , a následne som ich nemohla tri a pol dňa dostať z ruky. Preto.
A podobne dobre držia aj na perách. Samozrejme nie 3 a pol dňa , ale 3/4 dňa s vami hravo dajú ( obal tvrdí 24 , ale zas vieme ako to chodí ) .
Napriek tomu ma však veľmi zaráža , že tieto rúže nie sú absolútne hitovka a skoro nikto ich nenosí !
Tento kit sa skladá z dvoch produktov. Prvá je farba , ktorú musíte veľmi presne naniesť na pery a nechať minútu uschnúť .Nebudte moc skromné , treba tie pery pekne zahaliť. Následne na poriadne uschnutú vrstvu nanesiete balzam , ktorý vám zaistí krásnu výdrž a príjemný pocit na perách počas celého dňa.
Mne osobne sa nanášal trochu šmuhovo , ale vyzeralo to tak ako na fotke len z blízka . Inak vyzeral krásne . Rúž som si veľmi obľúbila , a nosím ho napríklad aj do roboty , kde mu naplno verím počas tých 8 hodín práce , rozprávania a pitia .

To by bolo z dnešnej recenzie všetko.
Do komentáru mi dajte vedieť , či poznáte rúže od Lipfinity a čo hovoríte na Sleek paletky.
Ďakujem :)
Vaša Nikolienka <35 komentárov:

 1. ja Sleek paletky milujem :) majú veľa odtieňov farieb, ale priznám sa, že práve na takúto by som si netrúfla :) a to teda veľmi rada experimentujem s farbami, ale máš môj obdiv, že aj takúto paletku dokážeš použiť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj Veronika , dakujem za komentar <3
   jasne že aj ja ich milujem , ale táto bola , ako som spomínala také doplnenie do mojej zbierky :D

   Odstrániť
 2. Tuto paletku bych asi nevyužila, ale jinak mám paletky od Sleeku ráda. O rtěnce slyším poprvé, hlavně o tom balzámu :D :)
  My cozy corner

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sleek paletky se mi poslední dobou hodně líbí a jednou bych si aspon jednu ráda pořídila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jedna z nejkrásnějších paletek od Sleeku :-)

  OdpovedaťOdstrániť