štvrtok 2. marca 2017

Prečo sa sweetlollipopqueen mení na QUEENIKY ?

Ahojte !

Vitajte pri dnešnom špeciálnom článku. Určite ste si všimli alebo vám prišla notifikácia o tom , že sa moje všetky sociálne siete premenovali na QUEENIKY (niektoré sú queenikyofficial alebo twitter je queenikyofcl , pretože sa tak volajú úplne random ľudia a snažím sa ich ukecať na prenechanie mi môjho nicknamu) .Chcela som tieto zmeny učiniť už dávno , ale dnes je ten správny čas :)


Prvým je , že Ivanka z blogu www.sweetladylollipop.com má veľmi podobnú doménu ako ja a ľudia si nás veľmi často mýlia. Faktom je , že Ivanka má tento blog už dlhé roky , dlhšie než ja a podobnosť je čisto náhodná. Jej blog som vôbec nepoznala až do dňa , keď mi to jedna baba oznámila že máme skoro to isté meno.Mať pri takomto dlhom a zvláštnom mene dve slová rovnaké v názve blogu je mne osobne veľmi nevyhovujúce a chcem sa volať pod mojím vlastným nikoho nepripomínajúcim  nicknamom queeniky.

Druhým je , že nickname queeniky bol môj prvučký blog na svete , ešte za čias keď som mala 14-16 rokov to bol môj tumblr nickname , kde som mala takmer pol milióna followerov (kde sú tie časy zlaté ) , ktorý som ale neskôr zrušila , pretože som NONSTOP vysela na tumblr a postovala .
Na každej hre a hernej službe sa volám queeniky už tiež dlhé roky , takže chcela by som to zjednotiť.
Toto meno som si veľmi zamilovala a preto by som chcela v ňom pokračovať aj v ďalšej forme a prezentovať sa ním.


Tretím je fakt , že tento nick má príbeh :D . Queen znamená kráľovná , čo som vždy chcela byť a vždy som vravela že som kráľovná (vyšší level princeznej :D ) . A niky znamená moje meno Nikola , aj keď píšem Niki , tak v tejto skratke sa mi viac hodí Y.


Meno sweet lollipop queen bude navždy v mojom srdci a bolo čisto o tom že milujem sladkosti a najviac lízatká , ale chcem byť už s nikým nemýlená :) Na novom logu sa pracuje , tak isto ako na intre na videách .

A na koniec by som chcela dať do povedomia moje premenované sociálne siete :
NOVÝ ASK !!! ASK - queeniky
INSTAGRAM - @queenikyofficial
YOUTUBE - queeniky
SNAPCHAT - queeniky
FACEBOOK - @queenikyofficial ( na zmene mena sa pracuje , čakám na schválenie)
TWITTER - queenikyblog

2 komentáre: