sobota 8. apríla 2017

Labello Lip Butter Raspberry Rosé recenzia

Ahojte !
Vítam vás pri dnešnom článku . Dnes by som vám chcela povedať moju skúsenosť o tomto veľmi prechválenom masle na pery od značky Labello.Zaujal ma hlavne kvôli veľkej sláve na blogoch a preto som sa preň rozhodla aj ja. Ako som s ním bola spokojná sa už dočítate nižšie :)

Masielko som si kúpila na stránke www.parfemy-elnino.sk za 2,26 € .
Masielko som si vybrala v príchuti Raspberry Rosé , čo je ružovučká malina. Predstavovala som si takú sladučkú chuť a vôňu na ústach. V skutočnosti je k tým malinám cítiť aj trošku ruže.Toto bol aj dôvod výberu tohoto masielka , pretože som hľadala niečo chutné a voňavé . Vôňa je úžasná a celé balenie evokuje malinu.

 Konzistencia je tuhá , ale akonáhle ho nanesiete na pery , krásne sa vám roztopí a leskne. Farba tohoto produktu sa mi ale vôbec nepáči , nakoľko zanecháva taký bledý povrch, taký ako je farba balzamu samotného a vyzerá to (na mne) veľmi zle.Bola by som asi za , keby je produkt priesvitný , alebo viac zafarbený.Maslo pery zjemní , nelepí a hydratuje.Čo mi ale vadí je že ho cítiť tak "ťažko" na perách.

Balenie je síce veľmi pekné ale aj nepraktické a zároveň nehygienické.Ja som masielko používala najprv mimo domu , ale potom som si uvedomila , že nemám možnosť si stále umývať ruky pred dotykom produktu a vyhovuje mi viac tyčinka. Tak ho používam doma vždy s umytými rukami.Predsa len , baktérie sú všade a nie je to veľmi dobré používať ich takto priamo .

Plus sa to balenie neotvára najjednoduchšie , treba trocha viac úsilia na to , ale nie je to nič strašné.
Kúpila by som si ešte niekedy toto maslo ?
Asi nie. Radšej si kúpim nejaký balzam v tyčinke od Labello.Ale som rada , že som produkt mohla skúsiť.
Máte skúsenosť s týmito Labello alebo Nivea Lip Butter ?
Určite mi dajte vedieť dole do komentára , veľmi ma potešíte.

5 komentárov:

 1. I když se ti máslóčko moc nelíbí, stejně bych jej ráda vyzkoušela, už na něj koukám nějaký ten pátek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Též mám zkušenost, také mě překvapilo, že zanechává na rtech světlounký povrch. Ale na druhou stranu, jak jste psala rty krásně hydratuje..🙂

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež ho mám doma, je super len to balenie je blbé

  Jarná GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja ho mám v aute :D tiež sa mi nepáči balenie ale aplikujem ho rovno z téglika na pery.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja som ho mala vo vanilkovej variante. Skvele chutilo a keďže bol dosť mastný, celkom dobre hydratoval. Ja ho používam na pery rovno z toho plechového balenia...

  Papi Lapi Blog

  OdpovedaťOdstrániť