streda 19. apríla 2017

Oriflame kampaň 6/17

Ahojte !
Dneska som chcela hovoriť o úžasnej jari , slnku a teple ale ako tak sedím na izbe v hoteli vo Viedni a sneží tu , tak ma to prešlo :D
Každopádne Oriflame mi tento pocit privodil aspoň pri kozmetike a môžem si ho zatiaľ užívať za dverami mojej izby. 
Dnes vám niečo poviem o produktoch , ktoré sú na obrázku a budem asi najviac nadšená z tohto mesačnej várky. Vyhovuje mi totiž ÚPLNE VŠETKO . Nezvyk u mňa , ale zázrak sa stal.
Rada Love Nature šampón a kondicionér s olejom s ľanových semien a šípok (každý 3,49€)
Balenie je veľmi lákavé a veľmi sa mi páči. Voňajú úžasne , vlasy dobre umyjú , kondicionér ich vyhladí a vlasy sú lesklé a krásne. Vydržia aj 3 dni taká klasika u mňa nemastné. Šampón super penil, všetko mi vyhovovalo . Rada je určená na farbené vlasy a určite ju odporúčam , je úžasná a už doma na mňa čaká ďalšia :)
Peelingový sprchový gél s mätou a malinami (4,99€ )
O tomto produkte som nepochybovala , podobné produkty som už od Oriflame mala a spokojnosť nadovšetko. Taktiež ani tento krát som sa nesklamala , krásna vôňa , príjemný peeling a budem si ho kupovať aj naďalej. Na leto je to úžasný spoločník.


Mydlo Love Nature s olivovým olejom a aloe vera (4,99€)
Krásne svieže mydlo , ruky nechá jemné a voňavučké a nevysušuje.Bude sa v mojom novom byte hodiť a dobre vyzerať , haha.
Čistiaci gél na pleť NovAge (10,90€)
Balenie s pumpičkou si zas a znova získava moje srdce. Produkt je krásne voňavý , jemný , pleť dokonale očistí od nečistôt a mastnoty a nevysušuje. Veľmi som si obľúbila radu NovAge a aktívne ju dennodenne používam.


Giordani Gold kompaktný púder s minerálmi (17,90€)
Tohoto púdru som sa dosť bála , ale nakoniec ma nesmierne nadchol. Čo ma ale potešilo , bolo to balenie. Obsahuje totiž zrkadielko a labutenku , čo je veľmi praktické do kabelky.
Púder je veľmi príjemný a odtieň light mi sadol dokonale . Som s ním veľmi spokojná .
Giordani Gold dlhotrvajúci krycí krém (15,90€)
Je naozaj dlhotrvajúci a krycí.U tohoto produktu musím podotknúť , že sa stal mojím obrovským favoritom a odkedy ho mám , po inom makeupe som nesiahla. Je úžasný , dlho vydrží a pleť mám po ňom nádhernú. Naozaj odporúčam všetkými desiatimi.

Diamond Cellular diamantová micelárna čistiaca emulzia (16,90€)
Micelárka je super , krásne vonia a odlíči. Balenie má veľmi elegantné , avšak pumpička nebola to najvhodnejšie riešenie , pretože sa veľmi vylieva a nie je to príjemné stále takto nepríjemne aplikovať.Avšak , táto micelárka je odličovač a tonikum v jednom , čo je super kompaktná vychytávka. Je super , ale to balenie je celkom nevhodné.

Prírodný drevený hrebeň (4,90€)
Tento hrebeň je veľmi príjemný a vôbec nie je česanie s ním taký horor , aký som si predstavovala. Síce ma veľmi lákajú prírodné materiály hrebeňov , ale tento na mňa pôsobil najskôr veľmi nesympaticky. Opak je však pravdou. Hrebeň je jemný , zúbky má upravené tak , aby išlo česanie rôznych vlasov s ním ako po masle.
Najkrajšia mriežkovaná kozmetická taštička (25,99€ , avšak pri nákupe nad 20€ len 12,99€ ! )
Táto kozmetická taštička je úžasná ! Od chvíle , čo som ju otvorila po chvíľu , keď som sa do nej balila na týždňový výlet ma očarovala stále viac a viac. Zmestí sa do nej veľmi veľa , je veľmi pekne roztriedená , tak môžete mať aj v kozmetickej taštičke zorganizovaný poriadok a prehľad !
Za mňa veľké plus , vždy som neznášala po rôznych taštičkách v rýchlosti hľadať veci.


A to by bolo všetko :)
Zaujalo vás niečo ?
Určite mi nechajte vedieť dolu do komentára , veľmi ma potešíte :)
Vaša Nikolka .

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára