streda 18. októbra 2017

Novinky z katalógu 13 Oriflame

Ahojte !

Vitajte naspäťna mojom blogu. Dnes by som vám chcela ukázať produkty , ktoré ma zaujali v najnovšom katalógu od značky Oriflame. Je to článok ako každý raz, tak ideme na to !


Oriflame Sublime Nature TUBEROSE 
Hneď na úvod katalógu ma zaujala táto vôňa, ktorú som hneď šupla na môj wishlist.Páči sa mi jej krásny design . Vôňa mi však bohužiaľ nesadla, je pre mňa moc "stará", a venujem ju mojej babičke, ktorej sa veľmi páčila. Nie je zlá , len my dve sme si nesadli.Odporúčam najskôr ovoňať.
NovAge Intense skin recharge overnight mask 
Táto novinka mi naozaj vyrazila dych , pretože takéto produkty milujem milujem milujem.
Maska je veľmi príjemná , aplikuje sa na noc a nádherne pokožku nabije energiou počas noci a ráno je krásne jemná a svieža. Určite odporúčam !

 K maske som si pribalila túto špachtličku na masky , ktorá nám zaručí že nebudeme plytvať produktom a ani ho zanášať zbytocnými baktériami.Šikovná vecička a som za ňu naozaj rada.

The ONE Matte velvet powder
Tento mesiac som sa rozhodla vyskúšať púdre z rady The ONE , pretože si myslím , že je to veľmi zaujímavá položka v ponuke Oriflame. Tento matný púder ma avšak veľmi milo prekvapil , vydrží pomerne dlho, ale trošku viac práši.To mi avšak nevadí, určite ho odporúčam a používam ho každý deň ! Plus je k nemu zrkadielko a púdrenka, čo sa vždy hodí .

 A teraz niečo pre nôžky.
Feet UP advanced foot serum a foot mask
Tieto dva produkty ma zaujali pretože som veľký pedant na starostlivosť o nohy, ktorým dávam veru dosť zabrať.Maska je perfektná, krásne nohy hydratuje a sú jemnučké veľmi dlho .
Sérum na nohy je hlavne na zvláčnenie hrubej kože na pätách a účinkuje vďaka kyseline salicylovej a hydratačným zložkám.Má veľmi peknú vôňu . Treba ho ale používať pravidelne , pretože nie je to ten SOS produkt.
 A aby ručičky neboli diskriminované , máme tu niečo aj pre ne.
The ONE odlakovač som si objednala pretože mi práve došiel môj.Kto ho chce vyskúšať, tak nemám nič proti, je dobrý .
Ďalší produkt je The ONE Cuticle Cream , ktorý je určený na kožičku okolo nechtov.Krásne ju zmäkčí a výborne sa potom stláča a odstraňuje. Som naozaj spokojná s produktami The ONE na nechty a odporúčam.
 Oriflame Essence&CO Liquid hand soap NEROLI & JASMINE
Ako vždy , zas a znova ma zaujalo mydielko . Od tejto rady som už jedno mala , a úplne som si ho zamilovala.Toto mydielko vonia tak orientálne , trošku zvláštne, ale veľmi sa mi páči a už má svoje miesto v mojej kúpelni.Dávkovanie a vôňa sú skvelé, tak isto nechá ruky pekne čisté a svieže.

Aruba mix prstienkov
Tento mix ma veľmi zaujal najmä vďaka krásnym tvarom a dizajne prstienkov, tak som ho musela mať.Nakoniec ich nosim skôr zvlášť, nakoľko mám škaredé ruky na takýto typ ozdoby, viď dole fotka.Prstienky sú ale prekrásne a určite ich odporúčam niekomu, kto už niečo podobné vyskúšal a bude mu to slušať.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára