sobota 13. januára 2018

Opening Party Pierre René Prague / review

Ahojte !

Vitajte na mojom blogu.Dnes by som vám rada avizovala včerajšiu akciu, na ktorú som dostala pozvanie. Jedná sa o novootvorenú predajňu značky Pierre René.

V prvom rade vám poviem niečo o značke , nech nemusíte googliť. Je to značka , ktorá netestuje na zvieratách a získala veľa odcenení.Čo sa mi ale nepáčilo, že sa značka prezentuje ako francúzska, no v skutočnosti je poľská.Viac vecí predávajú na internete cez rôzne kozmetické eshopy, ale nie všetko majú na pobočke.

Predajňa sa nachádza v OD KOTVA (Praha) , hneď na prízemí.
(V pozvánke bolo 1. poschodie, tak som sa tam trošku natrápila).
Je to mini predajňa, skôr by som to nazvala pult s kozmetikou z oboch strán, kde je veškerý dostupný sortiment.Obsluha mi zdelila, že sa sortiment bude postupne rozširovať.

Celá akcia prebiehala veľmi chaoticky, nikto ma tam neprivítal,asi ma očividne ani nepoznal.Nie som veľmi zvyknutá na takýto chaos, pretože všade kde som prišla, sa už o blogerky personál na to určený chopil . Vlastne tam nebola žiadna blogerka , iba jednu som stretla po ceste tam (asi sa jej to tiež veľmi nepozdávalo a už sa zberala domov :D ) .
Pre hostí bolo pripravené prosecco a jahody v čokoláde na špajdli, no ponúknutí boli len ľudia, ktorých (pravdepodobne majitelia ) poznali. Ako hovorím , otváračky poznám v inom štýle organizácie.

Obsluha bola zmätená vo veľkom , stále som sa im uhýbala, čo ma veľmi nebavilo keď som si skúšala produkty.Napokon boli dievčatá ktoré sa ma chopili veľmi ochotné a milé.Očakávala som, že mi bude ponúknuté skúšobné líčenie alebo nanášanie produktov na ktoré som sa pýtala a zaujímala , no nič také sa taktiež nekonalo.Chcelo by to nejaké odbornejšie školenie pre personál.

Tak som sa teda v mode inkognito popozerala po produktoch, pofotila, porozprávala s obsluhou a niečo som si zobrala aj domov.
 Dostala som zľavu 30% , čo ma celkom potešilo.

Nechcela by som ale túto značku podkopať pod čiernu zem, ale ako pozvanému hosťovi sa mi prístup veľmi nepáčil.Niektoré produkty vyzerajú dobre, niektoré ma zaujali menej.
Viac sa ale dočítate v recenzii po dôkladnom odtestovaní.

Pre fotky scrollujte dole :)

Vaša Niki <3

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára