pondelok 15. januára 2018

Oriflame katalóg 17

Ahojte ,

Vitajte pri dnešnom článku :)

Dnes by som vám rada ukázala najnovšie produkty z katalógu 17 od značky Oriflame.Tak ako ste zvyknuté :)

Ako prvý tu mám Remington Detail Trimmer for Oriflame
Keď som prvý krát uvidela tento zastrihávač chĺpkov, hneď som ho musela mať.Používam ho na chĺpky na líci, na čelusti a nad obočím.Je skvelý a veľmi ho odporúčam .


 Ďalší produkt tu mám mydlo z mojej dosť obľúbenej rady, a to Essence &Co , Magolia and Wild Fig . Môže sa používať ako mydlo na ruky, tak aj ako sprchový gél.Ja ho používam ako mydlo. Tento krát mi žiaľbohu vôňa moc nesadla, ale verím, že niekomu určite sadne.Odporúčam si najskôr zistiť ako vonia.Inak je celkom fajn a radu určite odporúčam !
Nasleduje produkt , ktorý by mal mať doma aspoň 2x každý.Je to manikúrová sada na nechty od Giordani Gold.Má veľmi pekný elegantný obal, a vo vnútri sa nachádza základná výbava .Mám ho stále v kabelke a už veľa krát mi zachránil situáciu ! Určite ako darček pre dámu o ktorej viete že jej niečo takéto chýba je veľmi vhodný a praktický. 


 Tento Feminelle special care Moisturising Intimate Balm je poklad !
Slúži na hydratáciu vydepilovanej alebo oholenej pokožky , pekne sa o ňu stará a zjemňuje ju.Určite odporúčam dievčatám , ktoré mávajú podráždenú pokožku po týchto procedúrach.Na pokožke je príjemný a funguje ! Ja som si ho obľúbila a už si neviem predstaviť byť bez neho.

ECLAT FEMME Weekend by Oriflame
Túto voňavku som zháňala hrozne dlho, neviem či ju nemali alebo som ju vždy prehliadla.Roky rokúce ju používa moja mamina , ktorú mi to veľmi pripomína.Moc nemáme spoločný vkus, ale túto voňavku som jej vždy s radosťou šlohla :D Je fakt pekná a dlho vydrží.Jedna z mojich TOP voňaviek od Oriflame !


 Loving Care hand wash cream by Oriflame
Toto mydielko milujem.Krásne vonia, je hebučké a poriadne vyčistí ruky. Super sa aplikuje , je proste skvelé.Celú radu (úplne) odporúčam , je to môj veľký favorit v Oriflame.
 Giordani Gold Gold Iconic Matte
Tento rúž mám v odtieni Nude Rose, ktorý mi sadol ako riť na šerbel.
Pekne dlho mi vydrží , nevysušuje pery , ľahko sa nanáša a keď mizne , tak postupne sa stráca.
Je skvelý , som veľmi prekvapená .

A máme tu mini vianočný kútik.Tieto pekné drobnosti som musela mať !


Prvá je táto sada dvoch uterákov.Zabalené boli mašľou samozrejme o milión krát krajšie, ale ja som to už nevedela tak pekne :D 
Sú mäkučké a veľmi praktické a pekné.Používam ich na pleť a myslím si, že je to milý darček.


Ďalej tu mám pár ponožiek.Boli zabalené v takej guli, čo sa dá zavesiť.Je to veľmi tematické a krásne . Ponožky sú jemné, mäkké, pekné a teplé.Čo ma potešilo je to,že na nohe držia a nezliezajú.Som na nich závislá a nosím ich stále ! A poslednou vecou sú tieto hodinky QUARTZ.
Sú veľmi elegantné a pekné.Myslím si, že tento darček poteší každú ženu , ktorej štýl to samozrejme nevylučuje.Sú to hodinky takéto vianočného štýlu (tou farbou si myslím).Keby ich dostanem ja , určite by ma potešili.


To je z tohto článku úplne všetko !
Dostali ste aj vy niečo na Vianoce od Oriflame ?

Vaša Niki

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára